TMMOB İÇMİMARLAR ODASI ŞUBELERİ

  • sube baskan
  • Genel Başkan
    Emrah KAYMAK

  • Genel Merkez'e Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

  • Batman İl Temsilcisi Seda Erpolat

  • Diyarbakır İl Temsilcisi Hasan Pekdoğan

  • Mardin İl Temsilcisi Mustafa Sürer

  • Van İl Temsilcisi Nazdar Deniz Demirhan

  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Hasan Alpay Gülten

  • İstanbul Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

  • Bilecik İl Temsilcisi Ayşegül Yıldırım

  • Düzce İl Temsilcisi Zülal Kahruman

  • Kırklareli İl Temsilcisi Coşkun Toklucu

  • Sakarya İl Temsilcisi Hüden Karasan

  • Tekirdağ İl Temsilcisi Safa Aydın

  • Yalova İl Temsilcisi Onur Ergan

  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Işıl ÇAKIR

  • Ankara Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

  • Eskişehir İl Temsilcisi Esen Ünverdi

  • Konya İl Temsilcisi İsmail Malçok

  • Nevşehir İl Temsilcisi M. Aysu Yücel

  • Çorum İl Temsilcisi Sevil Şentürk

  • Kayseri İl Temsilcisi İlker Solmazoğlu

  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Tülin Gazi Çokal

  • İzmir Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

  • Bodrum İlçe Temsilcisi Kadriye Gizem Ferat
  • Edremit İlçe Temsilcisi Kemal Kaya Öztoprak
  • Çanakkale İl Temsilcisi Göknur Gök
  • Kütahya İl Temsilcisi Elif Özdoğlar
  • Manisa İl Temsilcisi Gizem Yıldırım
  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Muhittin İNCE

  • Trabzon Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

  • Artvin İl Temsilcisi Malik Yavuz

  • Giresun İl Temsilcisi Caner Cebeci

  • Ordu İl Temsilcisi Hilal Yıldırım

  • Rize İl Temsilcisi Ufuk Naz

  • Samsun İl Temsilcisi Ercan Tepe

  • Tokat İl Temsilcisi Mustafa Karapınar

  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Çağkan İNAN

  • Adana Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

  • Adıyaman İl Temsilcisi Mahmut Köroğlu

  • Gaziantep İl Temsilcisi Abdülkadir Üstün

  • Hatay İl Temsilcisi Mustafa Atilla Ulutaş

  • Kahramanmaraş İl Temsilcisi Hanifi Edip Alçıcı

  • Malatya İl Temsilcisi İsmail Arpaci

  • Mersin İl Temsilcisi Kemal Burçin Köksal

  • Osmaniye İl Temsilcisi Mehmet Akça

  • Şanlıurfa İl Temsilcisi Mehmet Denek

  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    İlker BİNER

  • Antalya Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

    • Alanya İlçe Temsilcisi  Gökhan Sipahioğlu

    • Manavgat İlçe Temsilcisi Alper Özen

    • Isparta İl Temsilcisi Akın İslamoğlu

    • Denizli İl Temsilcisi Ramazan Yücel