Top

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI ŞUBELERİ

  • sube baskan
  • Genel Başkan
    EMRAH KAYMAK

  • Genel Merkez'e Bağlı İl ve İlçe Temsilciler

  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Hüseyin Süleyman DOĞAN

  • Diyarbakır Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilciler

      • Batman İl Temsilcisi Ferhat GÜNEŞ
      • Malatya İl Temsilcisi Fırat BOZKUŞ
      • Şanlıurfa İl Temsilcisi Tekin KAHYAOĞLU
      • Van İl Temsilcisi Nazdar Deniz DEMİRHAN
      • Gaziantep İl Temsilcisi Eray ERTURHAN
      • Kahramanmaraş İl Temsilcisi Cemal Yavuz KOZANOĞLU
      • Mardin İl Temsilcisi Mustafa SÜRER
  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Kemal Burçin KÖKSAL

  • Mersin Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

    • Anamur İlçe Temsilcisi Sibel GÜZEL TEKİN
    • Erdemli İlçe Temsilcisi Ceren UÇAR
    • Karaman İl Temsilcisi Ramazan Kağan ÇETİN

     

  • Konya Şube

  • t. 0332 320 1976

  • f. 0332 320 1976

  • Konevi Mah. Altıncaba Plaza Kazım Karabekir Cad. No:21 D:501 Meram / KONYA
  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    İsmail MALÇOK

  • Konya Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

    • Nevşehir İl Temsilcisi M. Aysu YÜCEL ARSLAN
    • Kayseri İl Temsilcisi Ezgi AKSU
  • İstanbul Şubesi

  • t. 0 212 275 30 72

  • f. 0 212 275 30 73

  • Gayrettepe Mah. Barbaros Bulvarı Pınar Apartmanı No:163 K:6 D: 11 Gayrettepe / Beşiktaş / İSTANBUL
  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Herdem SÜER

  • İstanbul Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

  • Ankara Şubesi

  • t. 0 312 441 05 96-97

  • f. 0 312 441 05 98

  • Selanik Caddesi No: 17 / 11 Kızılay - Çankaya / ANKARA
  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Damla BUYRUK

  • Ankara Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

    • Afyonkarahisar İl Temsilcisi Zakire ALİMOĞLU
    • Bolu İl Temsilcisi Güldeniz ZEYREK
    • Eskişehir İl Temsilcisi Esen ÜNVERDİ
    • Nevşehir İl Temsilcisi M. Aysu YÜCEL ARSLAN
    • Kayseri İl Temsilcisi Ezgi AKSU
    • Kırşehir İl Temsilcisi Soner BAHADIR
    • Karaman İl Temsilcisi Razamazan Kağan ÇETİN
          • İzmir Şubesi

          • t. 0 232 465 04 04

          • f. 0 232 465 28 09

          • Cumhuriyet Bulvarı No: 140 / 1 D. 11 Alsancak 35210 - İZMİR
          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Burcu YAZGAN PARLAK

          • İzmir Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

            • Bodrum İlçe Temsilcisi Kadriye Gizem FERAT
            • Datça İlçe Temsilcisi Ceyda YENER
            • Fethiye İlçe Temsilcisi Süleyman SAYIN
            • Kütahya İl Temsilcisi Elif ÖZDOĞLAR
            • Marmaris İlçe Temsilcisi Deniz GÖÇKÜNCÜ
            • Kuşadası İlçe Temsilcisi Derya BAKIRHAN
            • Manisa İl Temsilcisi Gizem YILDIRIM
            • Aydın İl Temsilcisi Eda TEMEL VARDAR
            • Muğla İl Temsilcisi Dilruba HÜDAİ
          • Trabzon Şubesi

          • t. 0 462 326 61 68

          • f. 0 462 326 61 68

          • Gazipaşa Mah. Şehit Onur Fikret Dülger Caddesi No: 11 K: 3 TRABZON
          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Muhittin İNCE

          • Trabzon Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

            • Ordu İl Temsilcisi Burak PAMUK
            • Samsun İl Temsilcisi Can ÖZKARADUMAN
            • Erzurum İl Temsilcisi Mustafa AYDIN
            • Tokat İl Temsilcisi Murat AKSEL
            • Sinop İl Temsilcisi Hayat ALTUNBİLEK
            • Amasya İl Temsilcisi Cem PEKER
            • Rize İl Temsilcisi Osman Berkan AYKANAT
            • Giresun İl Temsilcisi Caner CEBECİ
          • Adana Şubesi

          • t. 0 322 454 04 04

          • f. 0 322 454 04 04

          • Gazipaşa Mah. 66036 sokak Yuva Apt. K.1 D: 7 Seyhan – ADANA
          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Zühal DOĞRU TOK

          • Adana Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

          • İskenderun İlçe Temsilcisi Rasim Gökay KAVVASOĞLU

          • Osmaniye İl Temsilcisi Mehmet AKCA

          • Antalya Şubesi

          • t. 0 242 324 41 44

          • f. 0 242 324 31 41

          • Fener Mah. Bülent Ecevit Bulvarı Şef Ap. No: 98 / 1 Muratpaşa - ANTALYA
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Güner ONARAN

          • Antalya Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

          • Alanya İlçe Temsilcisi Hüseyin ÜNAL

          • Denizli İl Temsilcisi Azize YILDIZ

          • Manavgat İlçe Temsilcisi Mervan Doğan TÜTER

          • Bursa Şubesi

          • t. 0 224 453 30 60

          • f. 0 224 453 30 60

          • BAOB Yerleşkesi, Odunluk Mah. Akademi Cad. No:B / 11 2. Kat Nilüfer / BURSA
          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Ali GÖZÜTOK

          • Bursa Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

          • Balıkesir İl Temsilcisi Feyza SIRLAN

          • Biga İlçe Temsilcisi Dilay YAŞAR KOŞDERE

          • Çanakkale İl Temsilcisi Göknur GÖK

          • Edremit İlçe Temsilcisi Kemal Kaya ÖZTOPRAK

          • Bilecik İl Temsilcisi Ayşenur GÖÇMEN
            Yalova İlçe Temsilcisi Onur ERGAN

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Mehmet Murat SEVİNDİK

          • Kocaeli Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

          • Düzce İl Temsilcisi Zülal Kahruman

          • Sakarya İl Temsilcisi Hüden Karasan