Top
HABERLER & DUYURULAR

Haber

28/Temmuz/2021 im2021 - İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışması


TMMOB İçmimarlar Odası’nın her yıl düzenlediği İçmimarlık bölümü Öğrencileri Proje Yarışması’nın dördüncüsü olan im2021, bu yıl TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nün ev sahipliğinde düzenleniyor. Yarışmaya son katılım tarihi 15 Ekim 2021 olarak belirlenmiştir.

Yarışmayla ilgili detaylı bilgi için: https://www.etu.edu.tr/tr/bolum/ic-mimarlik-ve-cevre-tasarimi

https://www.icmimarlarodasi.org.tr/tr/index

Soru ve iletişim için: imyarismalari@gmail.com

Başvuru Linki: https://forms.gle/BdVzpVoLvoekLjY79

 

Yarışmanın Amacı

Bu yarışmanın amacı; İçmimarlık/İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümleri öğrencilerinin projelerini her akademik yıl sonunda bir araya getirerek, akademisyen ve öğrenciler için bir iletişim platformu yaratmak; içmimarlık öğrencilerinin meslek kimliğinin güçlenmesini sağlamak; içmimarlık öğrencilerinin öğrenim ve meslek hayatları için anlamlı bir hedef oluşturmak ve içmimarlık lisans eğitimi içinde yer alan projelerin niteliğinin yükselmesine katkıda bulunmaktır.

 

Yarışmanın Kapsamı

“im2021 İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışması”, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki İçmimarlık/İçmimarlık ve Çevre Tasarımı bölümleri öğrencilerinin katılımını amaçlayan, üç aşamalı olarak düzenlenen, lisans eğitimi boyunca gerçekleştirilen stüdyo projelerini değerlendiren bir ulusal proje yarışmasıdır. Yarışma, içmimarlık öğrencilerinin yarışmanın düzenlendiği akademik yıl içinde yürütülen (2020-2021 akademik yılı) tasarım stüdyolarında ve mobilya/aydınlatma tasarımı derslerinde gerçekleştirdikleri projelerin değerlendirilmesi esasına dayanmaktadır.

 

Yarışmanın Kategorileri

Yarışma, beş kategoriden oluşmaktadır;

● Birinci Yıl

● İkinci Yıl

● Üçüncü Yıl

● Dördüncü Yıl

Mobilya/Aydınlatma Tasarım

 

Tüm kategoriler grup projelerinin katılıma açıktır.

 

Yarışmaya Katılım Koşulları

* Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde içmimarlık eğitimi veren ve YÖK tarafından tanınan herhangi bir lisans programında anadal öğrencisi olarak kayıtlı tüm öğrencilerin katılımına açıktır.

*Yarışma, ‘Birinci yıl’, ‘İkinci yıl’, ‘Üçüncü yıl’, ‘Dördüncü yıl’ ve ‘Mobilya/Aydınlatma tasarım’ olmak üzere beş kategoriden oluşmaktadır.

* Yarışmaya, konu ve kapsam sınırlaması olmaksızın, yarışmanın düzenlendiği yıl içerisindeki ‘akademik dönemler’inde, içmimarlık lisans derecesi veren bir eğitim kurumunun içmimarlık tasarım stüdyosu ve mobilya/aydınlatma tasarımı dersleri kapsamında gerçekleştirilmiş bir proje ile ilgili kategoride katılım sağlanabilecektir.

* Öğrenciler her kategoriye grup projeleriyle de katılım sağlayabilmektedir. Gruplar en fazla 3 kişiyle sınırlıdır.

* Öğrencilerin yarışmaya birden fazla proje ile katılması mümkündür.

* Yarışmaya katılım ücretsizdir.

* Yarışmaya katılan projelerin yayım ve basım hakları TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü ve yarışmayı düzenleyen TMMOB İçmimarlar Odasına aittir.

* Yarışmaya katılacak projelerin, başvuru tarihlerinde, belirtilen formata uygun şekilde, dijital olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

* Katılımcı, teslim formatı ve koşullarını yerine getirerek, projesini istediği gibi sunabilecektir.

* Proje teslimleri yarışma duyurularında yer alan başvuru linkleri üzerinden yapılabilecektir.

*Yarışmaya proje göndererek katılan her yarışmacı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Yarışma Takvimi

 

Yarışma İlanı

28 Temmuz 2021

Soru – Cevap dönemi

09 Ağustos- 20 Eylül 2021

Projelerin dijital teslimi için son tarih

15 Ekim 2021

Projelerin Ön eleme değerlendirmesi

5 Kasım 2021

1. Jüri Değerlendirmesi

12 Kasım 2021

2. Jüri Değerlendirmesi

19 Kasım 2021

3. Jüri Değerlendirmesi

3 Aralık 2021

Ödül Töreni, Dijital Sergi ve Kolokyum

17 Aralık 2021

 

Ödüller

 

“im2021” yarışmasında her kategori için üçer adet “Başarı Ödülü” ve üçer adet “Mansiyon Ödülü” verilmektedir. Ön elemeyi geçen tüm katılımcılara ve ödül alan katılımcılara sertifika, “Başarı Ödülü” ve “Mansiyon” alan katılımcılara sertifikaya ek olarak para ödülü verilmektedir. Ödül alan tüm projeler TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü ve TMMOB İçmimarlar Odası tarafından yayımlanacak dijital yarışma kitabında yer alacaktır.

 

Her kategori için verilecek olan başarı ödülleri:

 

Birincilik ödülü - 2.500 TL

İkincilik ödülü - 2.000 TL

Üçüncülük ödülü - 1.500 TL

Mansiyon ödülü (3 Adet) - 750 TL

 

Jüri Üyeleri:

 

Birinci Yıl Kategorisi

 

Doç. Dr. Saadet Aytıs

MSGSÜ

Doç. Dr. Zeynep Tuna Ultav

Yaşar Üniversitesi

Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Elmas

FSMVÜ

Dr. Öğr. Üyesi Mesut Çelik

Hacettepe Üniversitesi

Dr. Öğr. Üyesi Güliz Taşdemir

Başkent Üniversitesi

Dr. Öğr. Üyesi Barış Yakın

TED Üniversitesi

Öğr. Gör. Abdullah Alkan

Selçuk Üniversitesi

 

İkinci Yıl Kategorisi

 

Prof. Dr. Banu Manav

Kadir Has Üniversitesi

Prof. Dr. Nur Ayalp

TED Üniversitesi

Prof.Dr. Serhat Yenice

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Doç.Dr. Erkan Aydıntan

Karadeniz Teknik Üniversitesi

Doç. Dr. Şerife Ebru Okuyucu

Afyon Kocatepe Üniversitesi

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Sezgin

MEF Üniversitesi

Dr. Öğr. Üyesi Saadet Akbay Yenigül

Çankaya Üniversitesi

 

Üçüncü Yıl Kategorisi

 

Prof. Dr. Buğru Han Burak Kaptan

Eskişehir Teknik Üniversitesi

Prof. Dr. Gözen Güner Aktaş

Başkent Üniversitesi

Prof. Dr. Sezin Tanrıöver

Bahçeşehir Üniversitesi

Doç. Dr. Elif Güneş

Atılım Üniversitesi

Doç. Dr. Rabia Köse Doğan

Selçuk Üniversitesi

Dr. Öğr. Üyesi Betül Bilge Özdamar

Başkent Üniversitesi

Öğr. Gör. Renda Helin Çilalioğlu Çizer

Renda Helin Design İç mimar

 

Dördüncü Yıl Kategorisi

 

Prof. Dr. Nur Tayyibe Çağlar

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi

Prof. Dr. Uğur Ulaş Dağlı

Doğu Akdeniz Üniversitesi

Prof. Dr. Bilge Sayıl Onaran

Hacettepe Üniversitesi

Prof. Dr. Özgen Osman Demirbaş

İzmir Ekonomi Üniversitesi

Doç. Dr. Umut Şumnu

Başkent Üniversitesi

Engin Öncüoğlu

Öncüoğlu mimarlık / İçmimar /Eğitimci

Turan Ayçiçek

İÇMO

 im2021 - İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışması – Şartnamesi için tıklayınız

...

Haber

09/Temmuz/2021 İçmimarlık Fuarı

Türkiye’nin ilk “İçmimarlık Forum ve Fuarı” Diyarbakır’da düzenlenecek

 

Türkiye’de ilk kez Diyarbakır’da 27 – 28 Kasım 2021 tarihlerinde Diyarbakır Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde “İçmimarlık Forum ve Fuarı” düzenlenecek

 

DTSO toplantı salonunda düzenlenen tanıtım toplantısına TMMOB İçmimarlar Odası Genel Başkanı Emrah Kaymak, TMMOB İçmimarlar Odası Denetleme Kurulu Başkanı İbrahim Oğur, DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı ve ALZ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Alagöz, katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan DTSO Başkanı Kaya, pandemi nedeniyle fuarcılığın durduğu, ekonomik yaşamın duraksamaya girdiği bir süreçte çalışmalarını sürdürmeye devam ettiklerini söyledi. 10 bin yıllık bir geçmişi ve kültürüyle bilinen Mezopotamya coğrafyasının 33 medeniyete ev sahipliği yapmış kadim kenti Diyarbakır’da ilkleri hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Kaya, “27-28 Kasım 2021 tarihlerinde yapacağımız İçmimarlık Forum ve Fuarı bu anlamda bir ilk. On binlerce yılda şekillenen kültürel mirasın bizlere sağladığı fırsatlarla yeni yaşam alanlarımızı çok daha iyi planlamamız mümkün. Bu fırsatı İçmimari alanlarımızı tasarlarken de kullanabiliriz. Dolayısıyla İçmimarlık sektöründe çalışan bütün herkesi fuarımızda görmek isteriz. Yerel ve uluslararası alanda çalışmalar yapan birçok firmanın yer almasını beklediğimiz fuarımızla bölgesel ve ulusal kalkınmamıza da destek vermeyi hedeflemekteyiz” şeklinde konuştu.

 

TMMOB İçmimarlar Odası Genel Başkanı Emrah Kaymak ise, “Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun incisi olan ve çok büyük bir potansiyele sahip Diyarbakır’ın bölgedeki önemini biliyoruz. Diyarbakır’ın kent tarihi ile Odamızın meslekteki tarihi bütünleştiği için Diyarbakır’da İçmimarlık Forum ve Fuarı’nı düzenlemeye karar verdik. Tasarımcı ve İçmimarları beseleyebilecek çok büyük bir kültürel zenginliğe sahip bir coğrafyadayız. Bu organizasyonun burada gerçekleştirilmesi tasarımcıların geleneksel, geçmişten gelen birikimi almasına katkı sağlayacağına inanıyorum. Meslek Odası olarak bütün üyelerimiz ve sektör bileşenlerimizle birlikte Diyarbakır’da böyle fuarı gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Fuarımıza ilgili ve alakalarından dolayı Sayın Valimiz Münir Karaloğlu’na teşekkür ediyorum.”

 

Daha sonra konuşan TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı ve ALZ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Alagöz, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan “Türkiye İçmimarlık Forumu ve Fuarı”nı Diyarbakır’a kazandırdıklarını belirtti.  Alagöz, “Medeniyetlerin beşiği, ülkemizin kadim şehri, bölge ekonomisinin çekim merkezi Diyarbakır’a ilklere ev sahipliği yapmak yakışır. Forum ve Fuarımız kapsamında ülkemizin dört bir tarafından 750’nin üzerinde İç Mimarı konuk edeceğiz. Konuk İçmimarlarla iş bağlantısı kurmak isteyen, ülkemizin ve bölgemizin inşaat müteahhidi, inşaat malzemesi, mobilya, aydınlatma dekorasyon ürünleri üreticisi firmaları fuarımızda katılımcı olarak yer verme hedefindeyiz. Fuarlarımızın bölge ve ülke ekonomimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Fuarlarımıza büyük destek olan Diyarbakır Valimiz Sayın Münir Karaloğlu’na, Diyarbakır’ın, yalnızca bölgemizin değil ülkemizin en önemli fuarcılık şehirlerinden biri haline dönüştürülmesi Vizyonuyla Fuarlarımıza liderlik eden Diyarbakır TSO Başkanımız Sayın. Mehmet Kaya’ya, teşekkür ediyorum.”

 

Yapılan konuşmaların ardından 27-28 Kasım 2021 tarihlerinde Diyarbakır’da düzenlenecek olan İçmimarlık Forum ve Fuarı için Mezopotamya Fuarcılık, TMMOB İçmimarlar Odası ve ALZ Grup arasında iş birliği protokolü imzalandı.

...

Haber

22/Haziran/2021 Aidat Ödemeleri

ODA AİDAT ÖDENTİLERİNİN YENİDEN YAPILANDIRILMASI HAKKINDA

Sn. Üyemiz;

09/06/2021 tarihli Resmi Gazete`de yayımlanan 7326 Sayılı "Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun" uyarınca TMMOB`ye bağlı Odalara üye olan şehir plancısı, mühendis ve mimarların aidat borçlarının yapılandırılması konusunda bazı düzenlemeler yapılmıştır. Bu kapsamda; 31 Ağustos 2021, mesai bitimine kadar Odamıza geçmiş yıllara ait aidat borçlarına dair ödeme yapmak üzere başvuru yapan üyelerimizin, aidat borçları güncel aidat tutarı olan 22,00 TL yerine, aidat borcunun bulunduğu yıllardaki aidat tutarları* üzerinden tahsil edilecektir. 

7326 Sayılı Kanun’da yapılan değişiklik gereğince;

  • Aidat borcu olan üyelerimizin bu Kanun hükümlerinden faydalanabilmesi için 31 Ağustos 2021 mesai bitimine kadar Odamıza başvuruda bulunmaları gerekmektedir. (Örnek başvuru dilekçesi yazı ekinde tarafınıza iletilmektedir.)

  • Kanun değişikliğinin Resmi Gazete`de yayımlandığı tarihe kadar (09/06/2021) ödenmemiş olan aidat borçlarının tamamının birinci taksitini Kanunun yayımını izleyen 3. ayın sonuna kadar (30 Eylül 2021 mesai bitimine kadar), kalanın da aylık dönemler halinde ve tüm taksitler toplamı azami altı eşit taksit olacak şekilde ödenmesi halinde, (Eylül – Ekim – Kasım – Aralık 2021, Ocak – Şubat 2022) bu alacaklara uygulanan fer`i alacaklar tahsil edilmeyecek; aidat borçları hesaplanırken ilgili olduğu yıldaki aidat tutarları esas alınacaktır.

İlgili Kanun değişikliğinden sonra TMMOB tarafından belirlenen Uygulama Esasları doğrultusunda, Odamızın 19.06.2021 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında sürece dair kararlar alınmıştır.

Süreç boyunca ortaya çıkması muhtemel sistemsel sorunların önüne geçmek adına web sitesi üzerinden online olarak aidat ödemesi alınmayacaktır.
Bu nedenle üyelerimizin bağlı olduğu şube ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 

Geçmiş yıllara ait aidat borcu olan üyelerimiz,
başvurularını iletmelerinin ardından kendilerine bildirilen aidat ödentisi tutarını EFT /havale, kredi kartıyla tek çekim veya 6 eşit taksite kadar ödeyebileceklerdir. 

EFT veya banka havalesiyle ödeme yapacak üyelerimiz, başvurunun ardından Oda birimlerinden iletilen tutarı aşağıdaki Oda hesaplarına yatırabilirler. Kredi Kartı ile ödeme yapmak isteyen üyelerimiz ise ekte yer almakta olan Mail  Order formunu doldurmak suretiyle ödeme emri verebilirler.

 

QNB Finansbank - Necatibey Şubesi

 

Hesap Adı: TMMOB İçmimarlar Odası

IBAN No: TR23 0011 1000 0000 0097 0564 51

 

T.C. Ziraat Bankası Yıldızevler Şubesi

 

Hesap Adı: TMMOB İçmimarlar Odası

IBAN No. TR89 0001 0009 1957 2091 5650 01


Emekli durumunda olan üyelerimiz emekli belgesini ve 4A, 4B, 4C sigorta dökümlerini başvuru eki olarak iletmeleri durumunda, emekli olduktan sonra faaliyet yürütmedikleri tespit edildiği durumda emeklilik tarihi itibariyle aidat ödentilerinden muaf olacaklardır. 


Geçmiş yıl aidat tutarlarına ait yıllara ilişkin bilgileri aşağıdaki tabloda sunulmaktadır. 

 

 *Ödeme Tablosu

 

Dönem

Aylık Aidat Bedeli

Yıllık Aidat Bedeli

2021

22,00 TL

264,00 TL

2020

20,00 TL

240,00 TL

2019

16,00 TL

192,00 TL

2018

15,00 TL

180,00 TL

2017

14,00 TL

168,00 TL

2016

13,00 TL

156,00 TL

 

 
Örnek Dilekçe için tıklayınız
Kredi Kartı İle Ödeme (Mail-Order) Formu için tıklayınız

...

Haber

29/Mayıs/2021 Dünya İç Mekanlar Günü (IFI WID2021) kutlu olsun...

Dünya İç Mekanlar Günü  (IFI WID2021) kutlu olsun...


Uluslararası İçmimarlar Federasyonu (IFI – International Federation of Interior ARchitects/Designers), içmimarlar için küresel iletişim platformu ve tekil uluslararası otoritedir. IFI, dünya çapında eğitim, araştırma, uygulamada bilgi ve deneyim alışverişi, ve gelişimiyle İçmimarlık mesleğinin katkısını uluslararası toplumun her kesimine yaymak için küresel bir forum görevi görür. Uluslararası içmimarlık camiasını, iç mekan tasarımının etkilerini ve uygulamalarını ilerletmek, küresel sosyal sorumluluğu teşvik etmek ve dünya çapında mesleği tanıtmak ve geliştirmek için birleştiren kar amacı gütmeyen bir oluşumdur.

Türkiye’de İçmimarlık mesleğinin en üst düzeydeki temsilcisi olan TMMOB İçmimarlar Odası 2011 yılından bu yana IFI üyesidir. Her iki yılda bir düzenlenmekte olan Uluslararası İçmimarlar Federasyonu Genel Kurullarına Türkiye delegasyonu olarak aktif katılım sağlayarak, federasyon yönetim kurullarında iki Türk içmimar akademisyenin dahil olmasına destek olmuştur.

 IFI İç Mekan Deklarasyonuna göre İçmimar ve İçmimarlık;

·         İnsanoğlunun doğasında; mekanları sadece kullanmak değil, onları güzellik ve anlamla doldurmak da vardır.

·         Beceriyle tasarlanmış mekanlar bize bir amaç kazandırır ya da engin bir bilgiye ulaştırırlar.

·         Değer verdiğimiz mekanlarda sadece mekanın algısal boyutunu deneyimlemekle kalmaz, kim olduğumuz ve ne olabileceğimiz duygusunu da tecrübe ederiz.

·         Düşünülerek tasarlanmış mekanlar, öğrenmemize, düşünmemize, hayal etmemize, keşfetmemize ve yaratmamıza yardımcı olur.

·         Görkemli mekanlar yaratıcı ve ileri kültürlerin vazgeçilmezleridir. Bu mekanlar insan, fikir ve düşünsel alanların tümündeki ilişkileri ve bağları teşvik eder niteliktedir.

·         Tasarımcılar olarak, bilgimiz, insan gereksinimlerine cevap verecek mekanları biçimlendirmemize olanak sağlar. İnsana dair bu mekanlar bizim yetkinlik, tutku ve uğraşı alanlarımızdır.

·         Bizler alanı sorumlulukla kullanırız. Mesleğimizi, ekonomik ve doğal kaynakların sürdürebilirlik esaslarına uygun şekilde kullanımını gözeterek uygularız.


Her yıl düzenlenen Dünya İç Mekanlar Günü (IFI WID - World Interiors Day), dünyanın her yerinden çok sayıda insanı ve topluluğu bir araya getiren bir etkinliktir. Dünya İç Mekanlar Günü, her yıl IFI'nin profesyonel İçmimarlık/Tasarım dernekleri topluluğu ve dünya çapındaki üyeleri tarafından seçilen farklı bir tema etrafında yapılandırılmaktadır. Tasarımcılar, öğrenciler, kurumlar, ajanslar ve bu alana ilgi duyanlar, o yıl için belirlenmiş olan Dünya İç Mekanlar Günü temasını konu edinen etkinlikler düzenlemeye davet edilir. IFI Dünya İç Mekanlar Günü (IFI WID - World Interiors Day)’nü, hayata geçiren dünya çapındaki bu faaliyetlere sağlanan geniş katılımdır. 2021 yılı Dünya İç Mekanlar Günü (IFI WID - World Interiors Day), ‘’Küresel İletişim Olarak Tasarım - Design As A Global Conversation‘’ temasıyla 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü kutlanacaktır.

Yaşam için tasarladığımız iç mekanlarda tekrar buluşmak dileğiyle...
Uluslararası İçmimarlar Federasyonu Dünya İç Mekanlar Günü  (IFI WID2021) kutlu olsun...

 

TMMOB İçmimarlar Odası

25. Dönem Yönetim Kurulu A.


Emrah KAYMAK

Genel Başkan 

...

Haber

07/Mayıs/2021 Tam Kapanma Tedbirleri Çerçevesinde 30 Nisan - 17 Mayıs Tarihleri Arası Uzaktan Çalışma Sistemine Geçilecektir.

Sayın Üyemiz;

 

T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından 26.04.2021 tarihinde alınan tam kapanma tedbirleri çerçevesinde Genel Merkez ve Şubelerimiz 30 Nisan – 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında hafta içi 09.30-17.00 saatleri arasında uzaktan hizmet verecektir. Bu süre zarfında her türlü iş ve işlem için taleplerin, bağlı olunan Genel Merkez ve Şube mail adreslerine iletilmesi gerekmektedir.

 

Üye kayıt belgesi, Büro Tescil Belgesi gibi işlemler için, gerekli tüm evrakları eksiksiz şekilde Genel Merkez ve Şube mail adreslerine gönderilmesi ve banka hesap numaralarına ödemelerin yapılması ile birlikte işleminiz gerçekleştirilerek belgeniz pdf formatında doküman olarak mail yoluyla tarafınıza iletilecektir.

 

Üyelerimizin bilgisine sunarız.

TMMOB İçmimarlar Odası

 

25. Dönem Yönetim Kurulu

 

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI GENEL MERKEZ – DOĞU ve GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

E-Posta – bilgi@icmimarlarodasi.org.tr

GSM – 0537 777 17 40

 

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI İSTANBUL ŞUBESİ

E-Posta – istanbul@icmimarlarodasi.org.tr

 

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ

E-Posta – izmir@icmimarlarodasi.org.tr

 

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI TRABZON ŞUBESİ

E-Posta – trabzon@icmimarlarodasi.org.tr

 

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI ANTALYA ŞUBESİ

E-Posta – antalya@icmimarlarodasi.org.tr

 

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI ANKARA ŞUBESİ

E-Posta –  ankara@icmimarlarodasi.org.tr

 

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI ADANA ŞUBESİ

E-Posta – adana@icmimarlarodasi.org.tr

 

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI BURSA ŞUBESİ

E-Posta – bursa@icmimarlarodasi.org.tr

 

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI KOCAELİ ŞUBESİ

E-Posta – kocaeli@icmimarlarodasi.org.tr

 

...
ETKİNLİKLER